طراحی سایت برای دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق در سراسر کشور

خانه » طراحی سایت برای دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق در سراسر کشور
طراحی سایت برای دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق در سراسر کشور
طراحی سایت برای دفاتر اسناد رسمی

طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق

طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی در راستای الکترونیکی و غیرحضوری شدن بسیاری از امور مربوطه و همچنین جهت ارائه اطلاعیه‌ها و قواعد به‌صورت ساختارمند، دفاتر اسناد رسمی نیاز به یک ابزار مناسب برای مدیریت امور فوق می‌باشند.

با توجه به شرایط کنونی و پیشرفت‌های فناوری اطلاعات، بهترین ابزار برای یک دفتر اسناد رسمی، استفاده از یک وب‌سایت است؛ اما نه هر وب سایتی. یک وب سایت ویژه دفاتر اسناد رسمی که علاوه بر معرفی و ارائه اطلاعات، می‌تواند بخشی از فعالیت‌ها و هماهنگی‌های خود را به‌صورت آنلاین و غیرحضوری انجام دهد.

امکانات مهم سایت :

 1. سیستم محاسبه هزینه سند (تعرفه و خدمات ثبتی )
 2. امکان رزرو و ارسال مدارک ( خدمات غیر حضوری )
 3. امکان دریافت فرم‌های مورد نیاز
 4. امکان ثبت رزومه کاری در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی
 5. امکان ارائه پیوندهای سایت در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی
 6. امکان درج اخبار و اطلاعیه های مربوطه در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی
 7. امکان درج مقالات و مطالب مرتبط در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی
 8. امکان مدیریت دسته بندی ها در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی
 9. امکان مدیریت کاربران در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی
 10. امکان ارائه سوالات متداول در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی
 11. امکان ارائه فرم تماس با ما در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی
 12. امکان نمایش آمار بازدیدکنندگان در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی
 13. امکان پرسش و پاسخ در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی
 14. امکان ارائه گالری از تصاویر و امکان مدیریت آن ها در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی
 15. طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی با قابلیت ریسپانسیو سازگار با موبایل و تبلت
 16. امکان سئو و بهینه سازی و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو
 17. امکان عضویت کاربران در طراحی سایت دفاتر اسناد رسمی

و هزاران امکانات دیگر…

طراحی سایت برای دفترخانه

پشتیبانی سایت :

 

 1. ظاهر سایت به دلخواه شما با طراحی زیبا و سلیقه شما خواهد بود و تمامی اطلاعات و چیدمان با نظر شما انجام خواهد گرفت .
 2. آموزش ادمین سایت یکی دیگر از وظایف تیم نایس کدرز بوده که به خوبی تمامی وظایف مورد نیاز را به صورت ودیو در اختیار شما قرار خواهد داد.
 3. شش ماه پشتیبانی رایگان (پشتیبانی سایت شامل : بروزرسانی های سایت ، امنیت وب سایت ، جلوگیری از هک شدن وب سایت و یا تروجان های احتمالی، بروزرسانی قالب ، افزودن و ویرایش محصولات براساس استانداردهای سئو ، بررسی و مانیتورینگ کنسول گوگل و رفع خطاهای گوگل ، گوگل آنالیتیکس ، اسکیمای وب سایت ، امنیت و بهینه سازی دیتابیس و سرعت سایت و … )

طراحی سایت در شرکت های مختلف با روش های مختلفی انجام می شود،.زمان طراحی،قابلیت انعطاف،کیفیت پیاده سازی،تجربه و دانش در هریک از روش های بالا در شرکت های مختلف متفاوت است.اباید خاطر نشان کرد که بیشتر یا کمتر بودن قیمت در یک شرکت دلیل بر کیفیت و یا عدم کیفیت خدمات آن شرکت نیست،بهترین راه برای درک تفاوت قیمت طراحی سایت بررسی نمونه کار شرکت مورد نظر می باشد .

در نایس کدرز علاوه بر طراحی سایت،هاست و دامنه نیز به صورت هدیه به کارفرما داده می شود.

قطعاً، در واقع سئو و امور بهینه سازی سایت دو بخش اصلی دارد،بخش اول مربوط به نوع طراحی و کدنویسی طرح و رعایت قواعد تعیین شده از سوی موتورهای جتسجو مانند گوگل جهت معرفی صحیح محتوا و ساختار سایت می باشد که در پلت فرم نایس کدرز به صورت کامل بر روی کلیه سایت ها به صورت رایگان رعایت و در هنگام تغییرات نیز بروزرسانی می گردند.

بخش دوم تولید محتوای صحیح و بروز و یکتا برای وب سایت است.

این بخش می تواند با مشاوره و نظارت رایگان ما توسط کارفرما انجام شود،اما در صورتی که کارفرما بخواهد تولید محتوا نیز توسط نایس کدرز انجام گردد، شامل هزینه اضافی با توجه به نوع و حجم محتوا خواهد شد.

در کل این دو بخش مکمل همدیگر هستند و می توان گفت محتوای صحیح بدون اینکه سایت از لحاظ فنی آن را درست معرفی نکند تأثیر چندانی ندارد و بالعکس ساختار فنی صحیح و کامل بدون وجود محتوای صحیح نیز تأثیر چندانی ندارد.

با توجه به توع طراحی و برنامه نویس سایت و همچنین امکانات سایت قیمت ارائه می شود

هزینه طراحی سایت برای برای دفاتر اسناد رسمی متناسب با امکانات بالا و مناسب می باشد .

ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها،به نایس کدرز تحویل داده می شوند. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه،اتود های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید،طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد،در صورت عدم تأیید طرح،درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است. در مرحله عقد قرارداد ۵۰% پیش پرداخت دریافت می گردد،در مرحله تأیید طرح گرافیکی ۳۰% از مبلغ قرارداد پرداخت می گردد و در نهایت پس از تحویل طرح کد نویسی شده بر روی اینترنت و تأیید آن توسط کارفرما ۲۰% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.

سایت های طراحی کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

هزینه سالانه کلیه خدمات از جمله پشتیبانی،هاست و …. معادل ۲۰% مبلغ کل قرارداد با احتساب نرخ تورم سالانه  از ۲۰% محاسبه شده می باشد.

برای سفارش تماس بگیرید

09035600130

info@sabtrayane.ir