قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وبسایت ثبت رایانه به شرح زیر می باشد :

هدف مدیریت سایت، ایجاد اطمینان نسبت به صحت کلیه‌ی مطالب عنوان شده در تمامی بخش‌ها است.
ضمن اعلام آنکه مسئولین این سایت نهایت تلاش و دقت خود را جهت بررسی و تعیین اصالت، صحت و سقم مطالب ارائه شده بعمل می آورند، با این حال، هرگونه تضمینی را از بابت درست بودن، و یا قابل اعتماد بودن مطالب مذکور از خود سلب می‌نمایند.
همچنین بدلیل امکان تغییر در بعضی از ضوابط و دستورالعمل های مربوط به ارگان های خدماتی از قبیل شهرداری ها و ادارات ثبت کل اسناد و املاک و … حتی الامکان سعی در به روز کردن اطلاعات ارائه شده می گردد ضمن آنکه مسئولیت نهائی آن با ارائه دهندگان اطلاعات و مراجع آنها به سایت می باشد.
بدیهی است تفسیر ناشی از استفاده از مطالب سایت، تنها به عهده‌ی کاربران و بازدیدکنندگان خواهد بود. ضمناً مدیریت سایت هیچ‌گونه ضمانتی از بابت صحت، سقم و اعتبار مطالب عنوان شده در سایت، و یا تضمینی از بابت اینکه هرگونه مطلب و نوشته موجود در ثبت رایانه عاری از خطا می‌باشد را به کاربران نداده و نخواهد داد. تمامی اطلاعات ثبت شده در سایت تاریخ ثبت دارند و روزانه اطلاعات جدیدی به سایت اضافه می شود.
این سایت هیچ‌گونه تأییدی نسبت به محتوا و مطالب سایت‌های دیگر که به آنها (و یا از آنها) پیوندی داده شده باشد، نداشته و مسئولیتی را از این بابت نمی‌پذیرد. پیوندهای مذکور تنها جهت تسریع کاربرد و راحتی شما صورت گرفته و ریسک و خطر استفاده از مطالب و محتوای این سایت‌ها تنها به عهده‌ی کاربران خواهد بود.
بخشی از این وب سایت براى اطلاع رسانی، آگهی‌های تجاری ، ارتباطات تجاری و قانونى شما ایجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات و قوانین ذکر شده، مى‌باشد.
همچنین در خصوص فایل ها و ویدئو هایی که برای فروش ارائه گردیده قابل ذکر است که مدیریت این وبسایت هر نوع مسئولیتی را در خصوص هر نوع نحوه استفاده کاربران از موارد ذکر شده از خود سلب و ساقط می نماید و شما کاربران با علم و اطلاع از این موضوع اقدام به خرید فرمایید.
شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى “شرایط و الزامات و حقوق، قوانین و سلب مسئوليت ثبت رایانه” را پذیرفته اید. در صورت عدم موافقت با “شرایط والزامات و حقوق، قوانین و سلب مسئوليت ثبت رایانه” لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.