سیاست حریم خصوصی

حقوق، قوانین و سلب مسئوليت ثبت رایانه

هدف مدیریت سایت، ایجاد اطمینان نسبت به صحت کلیه‌ی مطالب عنوان شده در تمامی بخش‌ها است .

ضمن اعلام آنکه مسئولین این سایت نهایت تلاش و دقت خود را جهت بررسی و تعیین اصالت، صحت و سقم مطالب ارائه شده بعمل می آورند، با این حال، هرگونه تضمینی را از بابت درست بودن، و یا قابل اعتماد بودن مطالب مذکور از خود سلب می‌نمایند .

همچنین بدلیل امکان تغییر در بعضی از ضوابط و دستورالعمل های مربوط به ارگان های خدماتی از قبیل شهرداری ها و ادارات ثبت کل اسناد و املاک و … حتی الامکان سعی در به روز کردن اطلاعات ارائه شده می گردد ضمن آنکه مسئولیت نهائی آن با ارائه دهندگان اطلاعات و مراجع آنها به سایت می باشد .

بدیهی است تفسیر ناشی از استفاده از مطالب سایت، تنها به عهده‌ی کاربران و بازدیدکنندگان خواهد بود. ضمناً مدیریت سایت هیچ‌گونه ضمانتی از بابت صحت، سقم و اعتبار مطالب عنوان شده در سایت، و یا تضمینی از بابت اینکه هرگونه مطلب و نوشته موجود در ثبت رایانه عاری از خطا می‌باشد را به کاربران نداده و نخواهد داد. تمامی اطلاعات ثبت شده در سایت تاریخ ثبت دارند و روزانه اطلاعات جدیدی به سایت اضافه می شود .

این سایت هیچ‌گونه تأییدی نسبت به محتوا و مطالب سایت‌های دیگر که به آنها (و یا از آنها) پیوندی داده شده باشد، نداشته و مسئولیتی را از این بابت نمی‌پذیرد. پیوندهای مذکور تنها جهت تسریع کاربرد و راحتی شما صورت گرفته و ریسک و خطر استفاده از مطالب و محتوای این سایت‌ها تنها به عهده‌ی کاربران خواهد بود .

بخشی از این وب سایت براى اطلاع رسانی، آگهی‌های تجاری ، ارتباطات تجاری و قانونى شما ایجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات و قوانین ذکر شده، مى‌باشد.

همچنین در خصوص فایل ها و ویدئو هایی که برای فروش ارائه گردیده قابل ذکر است که مدیریت این وبسایت هر نوع مسئولیتی را در خصوص هر نوع نحوه استفاده کاربران از موارد ذکر شده از خود سلب و ساقط می نماید و شما کاربران با علم و اطلاع از این موضوع اقدام به خرید فرمایید .

شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى “شرایط و الزامات و حقوق، قوانین و سلب مسئوليت ثبت رایانه” را پذیرفته اید. در صورت عدم موافقت با “شرایط والزامات و حقوق، قوانین و سلب مسئوليت ثبت رایانه” لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید .

 

شرایط و الزامات

  1.  خدمات و محتويات این سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات موجود در سايت در این خصوص استفاده نماید.
  2. شما به سایت ثبت رایانه اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از این سايت می باشد، استفاده نخواهيد کرد. شما از سايت ثبت رایانه به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودي هايی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند نيستيد .
  3. استفاده شما و مرور و جستجوی شما در ثبت رایانه با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. این سایت تعهدى در قبال خسارات مستقیم، غیر مستقیم، اتفاقى، تبعات حقوقی ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.
  4.  سایت مختار است، هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید، و یا حساب کاربری را که ایجاد می‌کنید، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید .
  5. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.
  6.  سایت ثبت رایانه مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این “شرایط والزامات” را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید.